Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

08.00 - 13.00

leszno@dziedziczak.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz


Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Pleszewiesobota, 14 września 2019, Pleszew.naszemiasto.pl

Premier Mateusz Morawiecki mówił w Pleszewie o medialnej propagandzie opozycji, mafii VAT-owskiej i zachęcał do głosowania na PiS

Premier Mateusz Morawiecki w ramach kampanii wyborczej odwiedził Pleszewa. Była to jego pierwsza wizyta w stolicy powiatu pleszewskiego. Premier został tłumnie przywitany przez mieszkańców oraz lokalnych działaczy PiS.

Szef rządu Mateusz Morawiecki zaczął swoją wizytę od złożenia kwiatów pod pomnikiem Powstańca Wielkopolskiego na rynku.Podczas krótkiego przemówienia zaapelował do Polaków, by pójść na wybory i zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość. Mówił też o mediach, które wspierają tzw. "totalną opozycję". Zaapelował: "Czytajcie je na odwrót".

- Mam dwie prośby - pierwsza, żebyśmy się obudzili za miesiąc w Polsce, która może kontynuować reformy społeczne i rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników. Namawiajcie nieprzekonanych, by poszli do wyborów i głosowali na rząd Prawa i Sprawiedliwości. A druga - to żebyście te media opozycyjne czytali na odwrót. Jak oni piszą, że finanse publiczne będą bankrutować, to oznacza, że finanse publiczne są w najlepszej formie w ostatnich 30 latach - mówił premier rządu.

– Nie byłoby tych wszystkich naszych programów: i społecznych, i rozwojowych, gospodarczych - obniżenia CIT-u, budowy dróg, modernizacji szpitali, funduszu internetu szerokopasmowego - gdyby nie państwo, które jest sprawne, które pogoniło mafie VAT-owskie, łobuzów, złodziei, przestępców podatkowych, którzy hulali tutaj jak wiatr po dzikich polach – mówił Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Pleszewa.

Podkreślił, że obecny rząd PiS uszczelniając system podatkowy zyskuje każdego dnia podobną kwotę co cały roczny budżet Pleszewa. - Każdego dnia mamy dodatkowe 100 mln zł, potwierdza to nawet Komisja Europejska. Polacy byli okradani w biały dzień i dopiero nasz rząd zrobił z tym porządek. Mamy wspaniały, pozytywny program na kolejnych nawet 8 lat - mówił dalej Morawiecki

Podczas swojego przemówienia premier polskiego rządu był pod wrażeniem Pleszewa oraz powiatu pleszewskiego. Chwalił również Pleszewskie Centrum Medyczne, które zaliczył do najlepszych szpitali w kraju.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)