Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Wirtualna strzelnica w liceum w Rawiczu otwarta. Testował ją minister Jan Dziedziczakponiedziałek, 23 stycznia 2023, https://rawicz.naszemiasto.pl/wirtualna-strzelnica-w-liceum-w-rawiczu-otwarta-testowal-ja/ar/c5-9180831

Uroczyście otwarto dziś (23.01.2023) wirtualną strzelnicę, która mieści się na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu. Uczniowie - ale nie tylko - będą mogli trenować strzelectwo w bezpiecznych warunkach.

Dzisiejsze otwarte było jednym z elementów upamiętnienia 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego na terenie ziemi rawickiej. Wcześniej w Zespole Szkół Zawodowych odbyły się oficjalne obchody tej ważnej daty, a następnie złożono kwiaty na grobie Stefana Bobrowskiego, który spoczywa w Łaszczynie.

Wirtualna strzelnica została uruchomiona na bocznej sali sportowej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego w Rawiczu. Korzystać z niej mogą nie tylko uczniowie klas mundurowych, ale też pozostali. Na zadanie Powiat Rawicki pozyskał około 142 tysięcy złotych dofinansowania z programu organizowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Na uroczystości pojawił się przedstawiciel partii rządzącej - minister Jan Dziedziczak.

- Musimy być przygotowani, żeby naszej Ojczyzny skutecznie bronić. Na tym polega nasza polityka obronna. Musimy dać sygnał agresorowi, że jakikolwiek atak na Polskę będzie dla niego nieopłacalny - argumentował powstanie nowej instalacji Jan Dziedziczak.

Jak działa wirtualna strzelnica?
Uczniowie obserwując na ekranie rzutnika symulowaną scenerię będą mogli trenować konkretne scenariusze walki co wyniesie szkolenie strzeleckie na wyższy poziom. Projektowana strzelnica jest kompletnym, multimedialnym, przenośnym, strzeleckim systemem szkolno-treningowym. Używane repliki broni charakteryzują się m.in. realistycznym odrzutem czy odgłosem wystrzał
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)